20 perfektne načasovaných fotografií, ktoré boli zachytené presne pred nešťastím

0 Comments

Momentky sú fotografie, ktoré len veľmi ťažko naaranžujete a zopakujete. Ide jednoducho o istú chvíľu, ktorá je niečím zvláštna, resp. vtipná, a vám sa ju podarilo zvečniť na fotografii. Je to nemalý úspech, a mnoho ľudí sa so svojimi “dielami” rado podelí.

 Špecifickou kategóriou sú momentky, ktoré zachytávajú okamih tesne pred nejakým nešťastím/nehodou, resp. zvečňujú jeho začiatok. Presne tieto fotografie vám dnes chceme ukázať a veríme, že viete čo na každej z nich nasledovalo.

perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-1 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-2 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-3 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-4 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-5 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-6 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-7 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-8 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-9 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-10 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-12 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-15 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-16 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-17 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-18 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-19 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-20 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-21 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-22 perfektne-nacasovane-fotografie-pred-nestastim-nehodou-24