Ďalšie dve mladé baby zomreli pri natáčaní naživo. Opili sa a havarovali!

0 Comments

Mladá ukrajinská kráľovná krásy Soňa Magerko († 16) a jej kamarátka Dáša Medvedev († 24) si vyšli na opileckú jazdu, ktorá neskončila inak ako tragicky. Dievčatá vysielali na internete svoju jazdu a zaznamenali tak vlastnú smrť. Vybúrala sa a ani jedna neprežila. Nedávno to takto skončilo aj u dvoch mladých Češiek, ktoré tiež natáčali live stream a havarovali, až na to, že spolujazdkyňa prežila. 

Svoju smrť dievčatá vysielali naživo na internete. S BMW narazili do lampy. „Do pr ** le, je mŕtva. Ďalšia vypadla z auta, „hovorí na video jeden z mladíkov, ktorí išli s dievčatami. „Prosím, príďte rýchlo. Stala sa dopravná nehoda. Vyzerá to, že je mŕtva. Je tu jedna dievčina. Dve dievčatá, „kričal druhý muž, ktorý volá záchranku.

Soňa zomrela na mieste. Jej kamarátka Dáša zomrela pri prevoze do nemocnice. Cesta, na ktorej sa vybúrala, je pritom úplne rovná. Keby nepili, mohli ešte žiť. Video ukazuje, že za volantom v čase nehody sedela Dáša. Auto bolo jej. Soňa ju ale pri jazde neustále vyrušovala s alkoholom v ruke.