Dievčaťu kvôli nadváhe priali smrť. Teraz je z nej úspešná fitnesska, ktorá konečne našla sebavedomie!

0 Comments

26-ročná Conner Rensch má postavu, o ktorej každé dievča sníva. Dokonale pevné telo však nemala vždy, naopak! Je za tým poriadny kus práce.

Dievča trpelo ťažkou obezitou. Vážila neuveriteľných 123 kilogramov a stala sa vďaka svojej váhe obeťou šikanovania. Okolie si z nej uťahovalo, nadávali jej a dokonca jej priali smrť.

To už mladučká Conner nevydržala a zmenila svoju životosprávu od základov. Zmenila sa na nepoznanie a teraz je z nej úspešná fitnesska, ktorá má konečne sebavedomie.

divce-kvuli-nadvaze-prali-smrt-nyni-je-z-ni-uspesna-fitnesska-ktera-konecne-nasla-sebevedomdivce-kvuli-nadvaze-prali-smrt-nyni-je-z-ni-uspesna-fitnesska-ktera-konecne-nasla-sebevedom1divce-kvuli-nadvaze-prali-smrt-nyni-je-z-ni-uspesna-fitnesska-ktera-konecne-nasla-sebevedom2divce-kvuli-nadvaze-prali-smrt-nyni-je-z-ni-uspesna-fitnesska-ktera-konecne-nasla-sebevedom3divce-kvuli-nadvaze-prali-smrt-nyni-je-z-ni-uspesna-fitnesska-ktera-konecne-nasla-sebevedom6divce-kvuli-nadvaze-prali-smrt-nyni-je-z-ni-uspesna-fitnesska-ktera-konecne-nasla-sebevedom7