Keď mu chceli lekári odpojiť syna od prístrojov, vytiahol na nich zbraň! Pravý šok prišiel až potom neskôr…

0 Comments

George Pickering si zaprisahal, že urobí čokoľvek, keď jeho 27-ročný syn po ťažkej mŕtvici bol hospitalizovaný v nemocnici. Zistenie doktorov bolo pre otca a rodinu viac než desivé, diagnóza bola klinická smrť. Keby jeho otec nezakročil, mladík by už dávno nežil.

Keď lekári tvrdili, že došlo ku klinickej smrti a požiadali rodičov k podpísaniu vyhlásenia s ktorým by súhlasili, aby ich syna odpojili od prístrojov. Treba podotknúť, že rodičia chlapca boli rozvedení a matka súhlasila, lenže otec o tomto scenári nechcel ani počuť.

Vôbec nevedel, ako sa zachovať a vybehol z nemocnice von. Keď sa vrátil so zbraňoutak lekárom a personálu sa vyhrážal, že keď niekto siahne na jeho syna, na miesto ho zastrelí. Druhý zo synov mu síce zbraň zobral, ale George bol na podobné situácie pripravený. Pod košeľou mal totiž ešte druhú zbraň a tentokrát sa vyhrážal aj svojej rodine. Zamestnanci okamžite zavolali na políciu a medzitým George celú tú dobu držal svojho syna za ruku a modlil sa za akékoľvek známky života. Intuície mu šepkali, že ešte neumrel. A bolo to tak!

Každého prekvapilo, keď pacient trikrát stlačil ruku svojho otca. Lekári, ktorí boli z celého incidentu v šoku, syna urýchlene vyšetrili  a zistili, že aktivita mozgu sa opäť obnovila. George si mohol oddýchnuť a vzdal sa polícii. Strávil síce 11 mesiacov vo väzení, ale nebyť jeho zúfalého činu, jeho syn by tu už nebol…