Lekári dávali jej dcére iba 20 minút života. Keď uvideli, čo sa potom stalo, zostali v šoku!

0 Comments

5849abac8ef30

Keď sa žena dozvie, že je tehotná, jediné, čo si praje je aby jej miminko bolo zdravé. Toto si priala aj Carolyn, bohužiaľ sa jej dieťa narodilo neuveriteľne predčasne a nádeje mať zdravé bábätkom sa pomaly začali vytrácať.

Lenže to, čo pri pôrode zažila, bolo nepochopiteľné! 

5849abb8b0c75

 

Carolyn vo 24. týždni tehotenstva dostala infekciu, preto sa malá Rachael musela ihneď narodiť. Pri pôrode vážila iba 500 gramov, preto aj lekári predpokladali, že dievčatko bude žiť len niekoľko minút.

5849abc3cc807

Vzťah matky a dieťaťa je a niečo ako medzi nebom a zemou a to platí v každom veku. „Nemohli sme tomu uveriť, ja ani doktori. Lekári mi stále opakovali, že nie sú žiadne nádeje a ja som ju stále držala pri sebe. Jej líčka začal ružovieť a ona zažala z plných pľúc kričať.“, povedala Carolyn.

5849abd176575

Dievčatko bolo prevezené na jednotku intenzívnej starostlivosti a bolo pod neustálim lekárskym dohľadom. Užívala si život a pomaly rástla a rástla. Po dlhých 5 týždňoch mohla byť konečne bez respirátoru a o 4 mesiace neskôr vážila 4kg. V tomto momente si ju už konečne mohli zobrať domov. 🙂