Najkrajšie dievča na svete má 10 rokov. Vraj sú jej fotky moc sexy na jej vek!

0 Comments

Najkrajšie dievča na svete vraj nie je to tvoje, ba ani žiadna celosvetovo známa modelka, ale stále iba 10-ročné ruské dievčatko. Jej meno znie Kristina Pimenova a pochádza z ruskej Moskvy, kde sa modelingu začala venovať už v čase, keď mala iba 3 roky.

Počas života v Moskve získala možnosť spolupracovať so značkami ako Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana či Armani, ale aj malá Kristina očividne potrebovala nejaký kariérny posun, a tak jej kroky smerovali za oceán, kde sa usadila v meste Los Angeles, pretože získala ponuku od prestížnej agentúry LA Models, a taká ponuka sa jednoducho neodmieta. Majiteľ agentúry Heinz Holba sa nechal počuť, že pri Kristine neváhal ani sekundu, keďže mať celosvetovú popularitu v oblasti modelingu v 10 rokoch, to nie je úspech, ktorý by sa mohol udiať každý deň.

Na druhej strane, malá modelka sa na internete nestretáva iba s pozitívnymi reakciami. Aj keď všetky účty na sociálnych sieťach spravuje jej matka, ktorá prízvukuje, že Kristina na svoj Instagram nič nepridáva, z času na čas sa v komentároch vynoria silnejúce hlasy kritizujúce niektoré fotografie ako príliš sexuálne na to, aby boli zverejnené na internete. Tieto názory sa týkajú napríklad záberov, na ktorých má Kristina iba krátke šortky odhaľujúce celé jej nohy, ale jej matka Glikerija ľuďom s takýmito názormi odkazuje, aby sa dali vyšetriť, pretože podľa nej môžu v nevinných fotkách mladého dievčatka vidieť niečo sexuálne iba jednotlivci trpiaci pedofíliouNech už je to akokoľvek, nezabudni sa pozrieť na Kristinin Instagram.